Car pool management

Rezervační systém a systém žádanek pro správu vozového parku(referentských vozidel, poolových vozidel a půjčoven), rezervace a schvalování podle potřeb zaměstnanců a zaměstnavatele.

Car pool management je komplexní nástroj, který přináší jednoduché a efektivní řešení referentských nebo poolových vozidel pro malé i velké společnosti. V zásadě nabízí i možnost řešit carsharing pro více společností dohromady.

Car pool management je nástroj, který si rychle získá všechny účastníky. Vše je dotažené k dokonalosti a hlavním záměrem systému je jednoduché ovládání jeho uživateli.

Výhody systému:

Rezervační systém „Car pool management“ umožňuje komplexní správu vozového parku referentských vozidel včetně související administrativy – podávání a schvalování žádostí (žádanek), přiřazování vozidel, jejich další sledování, vyhodnocování a podobně.
Prostřednictvím kalendáře a reportů poskytuje přehled o stavu zpracovávaných žádostí i o vytíženosti referentských vozidel.
Systém poskytuje možnost editace a následného tisku dokladů.
Systém (správy vozového parku) je možné propojit se systémem GPS sledování vozidel Commander Control Car.

Aplikace umožňuje přístup na 4 úrovních:

Zaměstnanec – Uživatel
Vedoucí Oddělení – Nadřízený
Vedoucí autoparku – správce
Administrátor

Ke každému přístupu lze nastavit přidružené funkce (např. nadřízený může mít zároveň i oprávnění uživatele, aby mohl zadávat vlastní žádanky, administrátor může mít zároveň oprávnění správce atd.).

Chcete vědět, zda byste ve své firmě mohli něco ušetřit, ať už finance, nebo čas? Domluvte si nezávaznou schůzku s jedním z našich obchodníků.

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x