Za jak dlouho se projeví provedené změny v systému týkající se přístupů do systému?

Každá změna provedená v systému se ve webové aplikaci projeví do 30 minut. V případě mobilní aplikace je nutné se odhlásit a znovu přihlásit.

Jakým způsobem požádat o vytvoření přístupu do systému nebo o provedení změn v oprávněních?

Žádost o vytvoření přístupu nebo provedení změn se podává výhradně prostřednictvím elektronické pošty. Vaše žádosti zasílejte na adresu pristupy@commander.cz. Žádost je dostupná ke stažení na naší stránce v sekci Dokumenty ke stažení, část Žádosti a formuláře.

Kdo může požádat o vytvoření nového přístupu v systému Commander Control Car nebo o změny v oprávněních uživatelů?

O vytvoření nového přístupu nebo změnu nastavení může požádat oprávněná osoba společnosti, jednatel společnosti nebo uživatel prvotního (hlavního) přístupu. Oprávněnou osobu určuje jednatel společnosti na základě zmocnění, které poskytuje oddělení Hotline na vyžádání.

Jak se přihlásím do systému Commander Control Car v mobilní aplikaci?

: Do systému Commander Control Car se můžete přihlásit i prostřednictvím mobilní aplikace, kterou si stáhnete pro iOS i pro Android. Přihlašovací údaje do aplikace jsou stejné jako při přihlašování přes webovou stránku. Více o mobilní aplikaci se dozvíte v článku na našem blogu.

Jak se přihlásím do systému Commander Control Car přes počítač?

Do systému Commander Control Car se uživatel přihlašuje prostřednictvím internetové stránky www.commander.sk. V pravé části hlavního menu vybere uživatel možnost „Přihlášení do systému“ a bude automaticky přesměrován. Po otevření přihlašovací stránky vloží svoje údaje a potvrdí přihlášení. Stejné přihlašovací údaje využívá uživatel i při přihlašování do mobilní aplikace.

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x