Jaké záruky mi garantujete?

Instalace GPS jednotky vyžaduje zásah technika do vozidla. Podle zákonné úpravy mají třetí strany právo zasahovat do všech částí vozidla kromě řídící jednotky. Commander Services přebírá záruku za části, do kterých zasahuje technik při montáži zařízení. Nemusíte se obávat žádných postihů nebo neuznané záruky ze strany výrobce či prodejce vozidla.

Je Commander spolehlivým partnerem?

Silná jména a společnosti, které patří k našim klientům, svědčí o dobrém jménu a spolehlivosti našich služeb. Jejich vyjádření jsou vám k dispozici na stránce s referencemi. Dalším důležitým prvkem je záruka, kterou našim klientům poskytujeme.

Jaké zařízení se instalují do vozidel?

Naše služby jsou postaveny na ověřené kvalitě používaných zařízení a profesionalitě našich techniků. Dlouhodobě spolupracujeme s dodavateli, kteří patří mezi špičku v GPS lokalizaci. Každé jedno zařízení je certifikováno, před instalací zkontrolováno a následně otestováno. Za kvalitu zařízení, odbornost montáže a funkčnost přebíráme veškerou zodpovědnost. Důležité upozornění: montáž zařízení nepodléhá schvalování od výrobce vozidla ani

Co bych měl vědět o společnosti Commander Services?

Společnost Commander Services působí na trhu GPS monitoringu a v oblasti telematiky již od roku 2005. Za roky svého fungování jsme se vypracovali na lídra slovenského trhu a postupně expandujeme do České republiky. Poskytujeme komplexní řešení, široké portfolio produktů, individuální přístup, kvalitní hardware, 24 hodinovou hotline linku a širokou servisní síť.

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x