Monitorujeme a pomáháme

19. září 2022 | Novinky o firmě | Čas čtení: 5 min.

Commander - sponzoring

Léto 2022 se neslo ve znamení dechberoucích událostí, které okouzlily množství diváků a širokou veřejnost na Slovensku. Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí největšího leteckého představení, olympijské sportovní soutěže a přehlídky sportovních aut, která sbírá finanční prostředky na podporu nemocných dětiček.

Commander a naše GPS jednotky jsou nedílnou součástí fungování množství firem (již více než 7000). Dostáváme se tak do různých sfér podnikání, pomáháme malým, středním i těm největším podnikům na Slovensku a v zahraničí. Přesná data, GPS poloha v reálném čase, car sharing a rychlost systému jsou základem služeb monitoringu vozidel. Všechny vyjmenované funkcionality ocenili i organizátoři událostí, při kterých je nezbytné koordinovat velký tým lidí a vozidel.

Toto léto se nám naskytla možnost být součástí hned tří velkolepých událostí. Každá jedna je specifická, přináší jiný druh zábavy a bylo nutné k ní přistupovat s ohledem na potřeby organizátorů.

EYOF a krásné sportovní výkony

Slovensko se stalo v letošním roce hostitelem jedné z největších sportovních událostí v Evropě. EYOF (Evropský olympijský festival mládeže) se konal v termínu 24. – 30. 7. v Banské Bystrici a přinesl s sebou řadu emocí a sportovních výkonů. Cílem této akce je naučit mladé lidi, jaké jsou hodnoty a ideály Olympijské charty, vzdělávat a motivovat je ke sportu a pomoci mladé generaci osvojit si zdravý životní styl.

Díky EYOF se na jednom místě setkali mladí sportovci a nadějné talenty z 47 evropských zemí a kromě splněných snů či překonaných osobních rekordů je čekal doprovodný program. Celou atmosféru si samozřejmě mohla vychutnat i široká veřejnost. V jednom městě se setkalo více než 2300 sportovců, 150 000 fanoušků a televizní přenos sledovalo více než 600 000 diváků.

V procesu příprav, během události i po jejím skončení pomáhaly pořadatelům GPS jednotky Commander. Nainstalovány byly až do 50 vozidel, která mohla být následně sledována a usměrňována při práci. Jsme rádi, že jsme mohli přispět na rozvoj slovenského sportu a podpořit vyrůstající nadějné talenty.

zdroj: fotoarchiv EYOF

 

SIAF a Festival letectví Piešťany

Commander se stal již potřetí jedním z partnerů Mezinárodních leteckých dnů SIAF (Slovak International Air Fest). GPS jednotky byly nainstalovány do vozidel organizátorů a pomáhaly s přípravou, plynulým průběhem i ukončením akce. Zaznamenávaly polohu a pohyb vozidel a umožnily tak efektivní organizaci. Díky získaným informacím o vozidlech bylo možné snadno usměrnit tým, zjistit průběh akce a analyzovat aktuální stav.

Kromě leteckých dní v Malackách jsme byli také součástí Festivalu letectví v Piešťanech. Do služby zde byly nasazeny GPS jednotky, jejichž úkolem byla výpomoc organizačnímu týmu.

Obě akce byly plné adrenalinu, napětí, kaskadérských kousků a nebeského divadla. Zaručeně přinesly divákům zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat, a my se už teď těšíme na další ročník.

zdroj: fotoarchiv SIAF

 

RALLY Radosti a pomoc dětičkám

Být součástí projektů, které mají srdce na pravém místě, je krásný pocit. V létě jsme se zapojili kromě leteckých a sportovních aktivit i do charitativní činnosti spolu s občanským sdružením Rally Radosti. Sdružení zastřešuje jízdu supersportovních aut, jejichž cílem je potěšit fanoušky krásných automobilů a zároveň vysbírat finanční pomoc pro děti s kardiovaskulárním onemocněním.

V tomto případě jsme organizátorům zapůjčili GPS jednotku, která během celé tour mapovala pohyb kolony. Aktuální poloha aut se přenášela do systému a na interaktivní mapu. Tak jste ji i vy mohli sledovat online na stránkách organizátora. Díky zařízení a mapě měl organizační tým informace v reálném čase a diváci si mohli zkontrolovat, kam má kolona aut namířeno. Tento druh interaktivní mapy a její sdílení s veřejností využívá například i město Bratislava při koordinaci odhrnovacích strojů během zimních měsíců.

zdroj: fotoarchiv Rally Radosti

Kromě GPS zařízení a interaktivní mapy jsme přispěli i finančně. Dobročinná sbírka, kterou Rally Radosti pořádá každý rok, je realizována přes přímé příspěvky během události (zapečetěné pokladničky) nebo prostřednictvím transparentního účtu. Na tento účet může přispět kdokoli (i vy a v tuto chvíli) libovolnou částkou. Celá vybraná částka bude koncem listopadu předána dětem s nemocným srdíčkem. Více informací o sbírce naleznete na www.rallyradosti.sk/#zbierka.

 

Rok 2022 byl opravdu krásný a plný nezapomenutelných aktivit. Jsme pyšní, že jsme byli jejich součástí, pomohli jsme organizátorům, zprostředkovali vám nové zážitky a pomohli i konkrétní částkou na sbírku Rally Radosti. Děkujme a těšíme se na další zajímavé události.

 

 

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x