Monitorujte vozidla a šetřete na tankování. Commander se spojil se společností DKV

24. ledna 2022 | Tankování | Čas čtení: 3 min.

DKV - Tankovací karty

Správa vozového parku, to není jen sledování polohy vozidel a počtu najetých kilometrů. Je to hlavně sledování spotřeby a hlídání nákladů za pohonné hmoty. A jak ušetřit nejlépe na tankování? Tankujte na pumpách s výhodnými cenami a mějte přehled o množství načerpaného paliva online. To vše poskytují tankovací karty a právě to je důvod, proč se Commander rozhodl pro spolupráci se silným, mezinárodně působícím partnerem DKV.

Monitoring vozidel a tankování jdou jednoduše ruku v ruce a v úvodu roku 2022 začíná naše spolupráce s DKV. Společnost DKV se věnuje poskytování tankovacích karet, které jsou platné v celé Evropě. Výhody jejich využívání nyní mohou získat i klienti Commanderu.

Vladimír Dudon - obchodní řiditel

 

„Neustálé zlepšování poskytovaných služeb a pomoc zákazníkům je pro nás v Commanderu vždy na prvním místě. Systém pro monitorování vozidel prochází pravidelnou aktualizací a přidáváme do něj služby, jejichž úkolem je pomoci podnikatelům ve vedení úspěšných a nákladově efektivních firem. Právě benefity tankovacích karet hrají v úspoře nákladů a administrativy významnou roli a mohou být strategickým nástrojem pro velké i malé podnikatele. Věříme, že spolupráce s ověřenou a silnou značkou je správným krokem, který nás posune vpřed.“ – Vladimír Dudon, obchodní ředitel Commander.

 

DKV patří mezi top poskytovatele služby tankovacích karet v Evropě. Síť čerpacích stanic tvoří více než 63 000 míst (z toho 1 400 v ČR a 470 v SK). Hlavní výhodou tankovacích karet jsou pravidelně vyhlašované nové atraktivní ceny nafty a benzínu. Informace vám pomohou při plánování tankování a s celkovým šetřením financí. Eliminovat starosti a náklady na PHM je nyní ještě jednodušší!

Mezi další výhody používání tankovacích karet patří také zjednodušení administrativních úkonů, které jsou spojeny s tankováním PHM. Už žádné ztracené bločky a dokládání. Tankovací karty pomohou vám, vašim účetním i řidičům.

Tankovací karty DKV a systém CCC

Tankovací karty a údaje z nich jsou propojeny s nástroji a systémem Commander Control Car. Řízení tankování a celá administrativa týkající se nejvýhodnějšího čerpání pohonných hmot se zjednodušuje.

O nové službě se dozvíte více na naší stránce Tankovací karty nebo přímo od našich obchodníků. Neváhejte je kontaktovat.

 

Napište nám

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x