Podpořili jsme mladý motokrosový talent

26. dubna 2023 | Novinky o firmě | Čas čtení: 3 min.

mladý motokrosový talent Jozef Posluch

V tomto roce jsme se rozhodli podpořit projekty a osobnosti, s nimiž nás spojují stejné hodnoty. Jednou ze zajímavých osobností je Jozef Posluch, šikovný mladý jezdec motokrosu, který má před sebou slibnou kariéru.

Motokros je vášeň

Jožka Posluch je nadšeným a všestranným sportovcem, jehož vášní je již od útlého dětství motorka. Už v pěti letech absolvoval svůj první závod a každým závodem získával další hodnotné zkušenosti. Dnes otevírá v pořadí již 19. sezónu. K jeho největším úspěchům patří titul mistra Slovenska v juniorské kategorii MX2, který získal až 2krát.

 

S úspěchy jsou bohužel spojeny i pády a jeden velký si připsal na konto i Jožka, když si v roce 2022 zlomil při nešťastném pádu stehenní kost. Těžká zlomenina a měsíce rekonvalescence ho však neodradily a letos opět nasedne s číslem 52 na svou motorku.

 

mladý motokrosový talent Jozef Posluch

Spojuje nás nadšení

Každý sportovec ví, jak náročné je uspět ve velké konkurenci. Avšak důležité je nevzdat se, pracovat na sobě a vždy podat ten nejlepší výkon. Jožkův příběh a jeho nadšení si nás získalo a rozhodli jsme se podpořit jeho cestu za snem. I Commander tým tvoří lidé plní energie a entusiasmu. Poctivá práce, profesionalita a podpora jsou základní firemní hodnoty, které spolu budujeme.

„Věřím, že naše vzájemná spolupráce přinese oběma stranám mnoho. Mně možnost posunout se dopředu, navázat nová partnerství a oslovit veřejnost. Commanderu příležitost nahlédnout do světa motokrosu z jiné stránky, nasbírat nová data a využít je k dalšímu rozvoji služeb v oblasti GPS monitoringu. Spojuje nás vášeň pro různé druhy sportů, ale hlavně potřeba a zodpovědnost být nejlepší v tom, co děláme.“ – Jozef Posluch, motokrosový jezdec

mladý motokrosový talent Jozef Posluch

V portfoliu našich služeb nabízíme klientům také monitoring motocyklů či skútrů, který mohou využít podnikatelé a firmy. Pro fyzické osoby naleznete v našem e-shopu i specializované GPS zařízení, které kromě lokalizace polohy snímá také rychlost, otřesy či náklon motocyklu. Slouží tak hlavně ke zvýšení zabezpečení motorky proti krádeži.

„Služby GPS monitoringu už dávno nejsou jen o sledování polohy nákladních vozidel a firemních osobních aut. Rozšířily se do mnoha oblastí a monitorování motocyklů není výjimkou. Jsme rádi, že můžeme podpořit vycházející talent slovenského motokrosu, a těšíme se, že Jozefovi pomůžeme dosáhnout jeho sen.“ – Miroslav Bielčik, generální ředitel Commander

Účast Jožky Poslucha na mezinárodním závodě budeme sledovat a vy můžete být u toho. Buď na našem Facebooku. Čeká nás více než 10 závodů na Slovensku i v Česku a určitě uděláme i nějakou společnou zajímavou soutěž. Staňte se našimi fanoušky, ať vám nic neujde.

 

 

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x