Propojení na HU-GO, AGHEERA a LKW WALTER zvládnete sami

10. října 2022 | Systém CCC | Čas čtení: 3 min.

Integrácia systému CCC

Opět jsme posunuli naše služby vpřed. Zákazníci společnosti Commander si nyní umí propojit systém Commander Control Car s mýtním systémem HU-GO a systémy společností LKW WALTER a Agheera bez vypisování žádostí.

Výhody GPS monitoringu a digitalizace dat jsou nesporné a pomáhají tisícům firem denně. Urychlují tok informací, zjednodušují procesy, minimalizují chybovost a hlavně pomáhají v šetření nákladů. Abyste získali ještě více výhod, lze využít tzv. integrace – propojení třetích stran se systémem.

 

Commander systémy a propojení s třetími stranami

V případě našich služeb poskytujeme zákazníkům možnost propojení systému s různými poskytovateli a službami, které již používají. Patří sem například propojení s logistickými společnostmi DHL Logistic, Gebruder Weiss nebo třeba Timocom.

K nejvíce žádaným integracím patří propojení s maďarským mýtním systémem HU-GO a společnostmi LKW WALTER a Agheera. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli celý proces zjednodušit a našim zákazníkům přinést řešení, které zvládnou i sami.

   

Integrace s LKW WALTER a Agheera (návod)

Obě společnosti patří k nejčastěji se vyskytujícím požadavkům o propojení. Pokud se zákazník rozhodne, že by chtěl mít údaje ze systémů propojené, stačí postupovat podle jednoduchého návodu. Nepotřebuje vypisovat žádost ani komunikovat s podporou. Zvládne to sám.

Postup pro vytvoření odkazu je následující:

  1. Přihlaste se do systému a zkontrolujte zda máte oprávnění k provádění změn.
  2. V horním menu vyberte možnost Nastavení.
  3. V levém sloupci vyberte funkci Propojení s třetí stranou.
  4. V seznamu vyberte jednu z možností (LWK WALTER nebo AGHEERA).
  5. Aktivujte propojení.
  6. Následně si můžete zvolit, zda má propojení fungovat na všechna nebo jen na vybraná vozidla. V případě, že nechcete, aby se propojení týkalo všech vozidel v systému, je nutné jít k položce Vozidla a ta, která mají být propojena, zadat do filtru přes možnost Vyberte vozidla.
  7. Posledním krokem je uložení propojení.

Integrácia systému CCC - návod

 

Integrace s HU-GO (návod)

Při propojování maďarského mýtního systému E-Track (HU-GO) postupujte přesně jako v předchozím případě. Důležité je provést ještě registraci na oficiální stránce www.hu-go.hu.  (návod na registraci zde). Pokud je propojení aktivní a pro propojení jste vybrali konkrétní vozidla, posledním krokem je uložení. Pozor, pro správné fungování integrace je nutné ještě nastavit OBUID k vozidlu, které se nastavuje po kliknutí na možnost Vozidla. Bez založení OBUID nebude propojení fungovat správně.

Integrácia návod - mýto HU-GO

Naším cílem je zákazníkům přinést zjednodušení integrace také u jiných společností a z tohoto důvodu budou přibývat postupně další. Zákazníci si budou moci sami propojit systémy třetích stran a vybrat si vozidla, kterých se to má týkat. V případě, že by si zákazník nevěděl s propojením rady, jsou zde naši šikovní kolegové z oddělení Customer Care a hotline linky (+420 270 000 999)

 

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x