Seznamte se s naší žilinskou pobočkou

5. října 2023 | Novinky o firmě | Čas čtení: 4 min.

Daří se nám úspěšně růst. Upevňujeme si pozici lídra na Slovensku, rosteme v Česku a začínáme podnikat na maďarském trhu. Přirozený růst se odráží i na neustálém zkvalitňování poskytovaných služeb a personálním posilování týmu.

Aktuálně máme již 6 strategicky rozmístěných poboček. Jsme obchodně orientovaná firma, a proto je naší prioritou být co nejblíže zákazníkům. Při výběru správné lokality jsme zohledňovali zejména aktuální klienty, ale velkou roli sehrál i potenciál expanze a nových akvizic. Každá z našich poboček má své přednosti a specifika. Všechny jsou jedinečné stejně jako týmy, které je tvoří, a proto bychom vám je v následujících blozích rádi přiblížili.

Čím je specifická naše žilinská pobočka?

 Mezi průmyslově nejsilnější regiony na Slovensku patří Žilina. Toto město je vyhledávanou spojnicí napříč Slovenskem. Skvělá dostupnost, kvalifikovaný personál a vysoký potenciál vedly ke vzniku žilinské pobočky, která úspěšně funguje již 11 let.

Naši kolegové poskytují komplexní péči, která zahrnuje poradenství, samotný prodej služeb a následnou podporu našich zákazníků. Díky výhodné lokalitě je součástí pobočky také zázemí pro technické oddělení.

Office poskytuje velkorysý prostor pro celý tým. Kromě příjemného pracovního prostředí se naši kolegové a návštěvy těší také z obrovské terasy, která poskytuje krásný výhled na celé okolí a je skvělým místem pro příjemné posezení u kávy či načerpání nové energie.

Kvalifikovaný tým pod vedením zkušeného vedoucího

Naše žilinská pobočka úspěšně funguje již 11 let, z toho 7 let pod vedením zkušeného vedoucího Michala Goče. Michal se na tuto pozici vypracoval z pozice obchodníka, díky čemuž nabyl dlouholeté zkušenosti s prodejem a zákaznickým servisem. Svůj tým vede s důrazem na odbornost a preciznost při plnění svých povinností.

Řídí se heslem: „Vedoucí je tak úspěšný, jak úspěšní jsou jeho podřízení“. Proto se snaží své kolegy podporovat a motivovat je k lepším výkonům. Jeho cílem je, aby se lidé každý den těšili do práce, a díky tomu je na celé pobočce příjemná, až rodinná atmosféra.

„Mým úkolem jako vedoucího pobočky je docílit, aby byli úspěšní jednotliví členové mého týmu. Díky tomu bude úspěšná i celá pobočka.“ Michal Goč, vedoucí obchodního oddělení pobočky Žiliny.

Jeho tým patří mezi naše nejstabilnější. Aktuálně jej tvoří 9 členů, kteří jsou odborníky ve svých profesích. Každý z našich kolegů je jedinečný, ale společně tvoří skvělý tým. Pokud byste se rádi stali jeho součástí, sledujte naše nabídky nebo nám přímo napište.

Naši spokojení zákazníci

Naším cílem je mít spokojené zákazníky. I proto ke každému přistupujeme individuálně s důrazem na jeho potřeby. Reagujeme rychle, flexibilně a s cílem poskytnout zákazníkům služby, které jim opravdu zjednoduší podnikání a pomohou docílit efektivní správu vozového parku.

„Naši představu o monitorování vozidel nám dokázala v plném rozsahu zastřešit až společnost Commander Services s.r.o. Klíčovým bylo pro nás zpracování PHM rozdělením podle účelu jízdy a následné zpracování výkazů pro fakturaci a mzdové oddělení. Vyzdvihnout musíme jednoduchost administrativního zpracování a také individuální přístup k našim potřebám. A také vysokou míru profesionality a odborný přístup ke každému požadavku,“ dodává Adriána Rupíková, zástupkyně firmy Dhollandia, která je jedním z dlouhodobých a spokojených klientů naší žilinské pobočky.

Rádi byste se i vy přidali ke spokojeným zákazníkům naší žilinské pobočky? Kontaktujte nás nebo se na pobočce rovnou zastavte.

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x