Spustili jsme novou webovou stránku

14. ledna 2020 | Novinky o firmě | Čas čtení: 2 min.

novy web

Do nového roku jsme se rozhodli vstoupit v novém hávu a naskočit tak na vlnu inovací a trendů. Cílem bylo přinést vám, našim zákazníkům, přehlednější stránku, která plně odráží vaše potřeby a je obsahově hodnotným zdrojem informací.

Moderního designu se dočkala každá sekce našeho původního webu. Základ stále tvoří přehledné horizontální menu, které je hlavním prvkem navigace. Zde najdete jednotlivé sekce a intuitivně, jedním kliknutím, se přesunete tam, kam potřebujete. Novinkou je strategické umístění možnostiPřihlašování do systému, která se nyní nachází na pravé straně hlavního menu.

Pro stávající zákazníky přináší stránka i systém Přihlašování na školení. Na příslušné podstránce najdete vždy aktuální termíny školení, místo jejich konání, počet volných míst a v případě zájmu si můžete okamžitě zarezervovat místo.

Pro nové zákazníky jsme zpřehlednili informace o našich službách, doplnili zajímavé statistické údaje a zmodernizovali sekci Kontakty.

Světovým trendem je rostoucí návštěvnost stránek z mobilních zařízení. My jsme tuto skutečnost neopomenuli a velký důraz jsme kladli právě na tzv. responzivitu stránky. Pohodlně si ji proto můžete prohlížet na všech svých zařízeních (klasický počítač, mobil nebo tablet).

Věříme, že se vám nový web líbí, a těšíme se na další novinky, které vám v následujícím období přineseme.

commander - web

commander - web

commander - web

Značky: ,

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x