45 supersportů pod dohledem

20. září 2023 | Monitorování vozidel | Čas čtení: 4 min.

I letos jsme se rozhodli být součástí projektů, které organizují lidé se srdcem na správném místě, a pomoci dobré věci. Jedním z takových projektů je i Rally Radosti – charitativní jízda supersportovních aut, která brázdila během jednoho víkendu po celém Slovensku. Cílem této akce bylo nejen potěšit, ale hlavně pomáhat. A jak se nám to letos spolu povedlo!

Rally Radosti odstartovala v roce 2023 svůj pátý ročník. Každým rokem se spojí nadšenci silných aut, aby rozdávali radost a pomohli vysbírat finanční prostředky na dobrou věc. Peníze ze sbírky vždy putují na jiné místo, kde pomohou malým pacientům. Těší nás, že jsme mohli být součástí Rally i letos.

Commander a Rally – Monitorujeme

Myšlenka Rally Radosti nás oslovila už na samém počátku. Spojení vášně, radosti a pomoci je unikátní a přináší do života hodně dobrého. Ať už zúčastněným jezdcům, publiku všech věkových kategorií, nebo dětičkám s vážnými zdravotními problémy.

Naše účast a pomoc na Rally se skrývala v jednom z doprovodných aut. Organizátorům jsme zapůjčili GPS jednotku, která během celé Rally mapovala pohyb kolony. Poloha vozů se přenášela online do systému a zároveň na interaktivní mapu. V aktuálním čase mohli všichni sledovat, kde se kolona nachází a kam míří. Tyto informace ocenili návštěvníci i organizační tým akce.

 

Naše GPS jednotka zaznamenávala během akce řadu informací. Kromě zobrazení aktuální polohy v čase se ukládala data i do systému a byla uložena do historie – do knihy jízd. Naši zákazníci využívají právě knihu jízd jako základní zdroj údajů a dokument pro účetnictví.

Kolona 45 supersportů zastavila během Rally víkendu v 7 slovenských městech a ujela 987 kilometrů. Sporťáky jely celkem více než 14 hodin a průměrná rychlost byla 68 km/h.

 

Commander a Rally – Jezdíme

Ročník 2023 byl pro nás něčím jiný a ještě výjimečnější. Stali jsme se aktivní součástí kolony. Naše Commander posádka osedlala v Praze žihadlo BMW M4 Competition M xDrive a vydala se spolu s ostatními rozdávat radost.

Atmosféru Rally si v úvodu užili generální ředitel Miroslav Bielčik a obchodní ředitel Vladimír Dudon, kteří později přenechali volant dalším členům týmu Commander.

„Charitativní akce Rally Radosti byla jedním z nejsilnějších zážitků, který jsme během léta jako tým Commander mohli zažít. Je nám ctí být její součástí a pomáhat nejen organizátorům, ale i dětičkám s těžkým osudem.“ – Miroslav Bielčik, generální ředitel

 

Pomozte i vy!

Každoročně je s Rally Radosti spojena dobrovolná sbírka pro ty nejzranitelnější, pro děti s těžkými diagnózami. Sbírka je realizována přes přímé příspěvky během akce (zapečetěné pokladničky) nebo prostřednictvím transparentního účtu.

Už teď víme, že letošní ročník byl rekordní v sumě, která se během akce vybrala. Dobří lidé vhodili do pokladniček neuvěřitelných 51 175,38 eur, což je téměř o 15 tisíc eur více než loni.

 

Sbírka ještě ale neskončila. Další část tvoří příspěvky, které přijdou na transparentní účet a prostřednictvím SMS. Více o sbírce a číslo transparentního účtu naleznete na stránce https://rallyradosti.sk/#zbierka.

A kam poputují vybrané peníze? Sbírka Rally Radosti 2023 je určena k rekonstrukci rehabilitačního centra Dětské fakultní nemocnice s poliklinikou v Banské Bystrici. Přispívat můžete do 30. 9. 2023. Každé euro se počítá.

Děkujeme, pokud se rozhodnete i vy podpořit tuto krásnou akci.

Značky:

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x