Přidejte se k nám

Commander není jen zaměstnavatel, je to rodina. Přestože jsme rychlorostoucí firma, zachováváme si hodnoty rodinné firmy. Naše spolupráce je postavena na vzájemné důvěře, starostlivost a podpoře. Neustále budujeme firemní kulturu, která bude zaměstnance inspirovat a motivovat k lepším výsledkům.

kdo jsme

Už nás znáte?

Jsme lídrem v oblasti GPS monitorovacích řešení na slovenském trhu. Naší vizí je konstantně růst, expandovat a zejména zvyšovat počet našich spokojených zákazníků.

kde nás najdete?

Naše pobočky

Inspirující pracovní prostředí nás podněcuje k novým nápadům. I proto dbáme na to, aby byly naše kanceláře moderní, maximálně funkční a přizpůsobené potřebám našich kolegů.

Bratislava

Košice

Zvolen

Žilina

Praha

Brno

Budapešť

Győr

pracovní pozice

Přidejte se k nám

Do našeho týmu hledáme šikovné lidi s entusiasmem a chutí pracovat. Budeme rádi, pokud nás obohatíte svými znalostmi, nabytými zkušenostmi a zejména novými nápady, které nás společně posunou vpřed.

Volné pozice:

benefity

Záleží nám na spokojenosti

O naše zaměstnance se staráme jako o členy rodiny. I proto jim poskytujeme různé benefity s cílem zkvalitnit čas strávený v práci i mimo ni. Uvědomujeme si, že správně nastavený work-life balance je klíčem ke spokojenosti našich zaměstnanců.

  • Commander - ikona work-life balance
  • Commander - ikona vzdelávanie
  • Commander - pracovné prostredie