Bilance roku 2020 a novinky, které oceníte i v novém roce

19. ledna 2021 | Novinky o firmě | Čas čtení: 4 min.

Bilance roku 2020

Zhodnocení roku je jedním z témat, které řeší v lednu mnohé společnosti. V datech hledají odpovědi na základní otázky a sumarizací čísel hodnotí úspěšnost. Jak se vedlo Commanderu a jaké novinky jsme pro vás uvedli v roce 2020?

Rok 2020 se nesl ve znamení omezení pohybu, snížení mobility obyvatel, zavírání podniků a jiných proměnných, se kterými trh nepočítal. Bylo nutné, aby se firmy přizpůsobily a rychle reagovali na změny. Jedním z pozitiv, které loňský rok přinesl, byl velký posun v digitalizaci. A my jsme nezůstali pozadu. Zůstali jsme aktivní a zavedli inovace, které mají sloužit klientům v poskytování našich služeb i na dálku. Jejich úkolem je zjednodušení komunikace, přístupu k informacím a také zkvalitnění služeb.

Nová internetová stránka, mobilní aplikace a aktualizace systému CCC

Úvod roku se nesl ve znamení redesignu celé webová stránky commander.cz. Změny se nedočkala stránka pouze v designu, ale přináší návštěvníkům i nové funkce. Stránka je aktuálně přehlednější, rychlejší a intuitivní. Pravidelně jsme se věnovali i inovacím naší mobilní aplikace Commander APP, která poskytuje rychlejší přístup k datům v systému CCC. Klienti mají díky ní okamžitý přístup k informacím kdykoliv a odkudkoliv.

Velkou část energie věnovali naši vývojáři do přípravy nové verze samotného systému Commander Control Car. Celý systém, jak ho znáte, projde v dohledné době výraznou změnou, kterou ocení zejména naši zákazníci.

Články, komunita a otevřená komunikace

Během celého roku 2020 přibývaly s pravidelností články na našem novém blogu. Novinky ze světa GPS monitoringu, našich služeb a aktuality z dění ve firmě najdete na jednom místě a vždy se k nim můžete vrátit. V následujících měsících tomu nebude jinak a vy se můžete těšit na zajímavá a odborná témata.

Klientem, fanouškům a široké veřejnosti se přimlouváme i prostřednictvím sociálních sítí. Najdete nás na Facebooku a také na profesní síti LinkedIn. Kromě pravidelných příspěvků o dění v odvětví naleznete na naší Facebook stránce i zábavný obsah či soutěže o zajímavé ceny. Na síti LinkedIn můžete sledovat přímo náš oficiální profil Commander Services nebo našich obchodních zástupců.

Blog a socialní síte Commander

Bezplatné školení se přesunuly do online prostoru.

Naše pravidelné školení, na kterých jsme vás učili jak využívat systém CCC, prošly velkou Obrodou. Abychom s vámi zůstali v kontaktu a chránili vaše zdraví, přesunuli jsme je do digitálního světa. Online školení se tradičně konají vždy v poslední pátek v měsíci a těší se velké popularitě. Na další školení se můžete přihlásit i vy. Stačí vyplnit jednoduchou přihlášku v sekci školení.

Nový generální ředitel

Na pozici generálního ředitele nastoupil v prosinci 2020 bývalý výkonný a finanční ředitel společnosti PosAm Miroslav Bielčik. Z profesního hlediska přichází do vedení Commander Services odborník a manažer s bohatými zkušenostmi. Více o jeho působení a vizích najdete v článku, který jsme mu věnovali.

Zajímavé čísla a statistiky roku 2020

Ačkoliv byl loni obzvláště těžký a nepředvídatelný, podařilo se nám toho spolu hodně. Naši technici realizovali množství výjezdů, auta klienty najezdili tisíce kilometrů a oddělení hotline zde bylo pro vás non-stop. Viz pár zajímavých čísel v naší infografiky.

Statistiky 2020

Děkujeme klientům za projevenou důvěru v roce 2020 a těšíme se na výzvy roku nového. Věříme, že všechny novinky vám budou nápomocné iv následujícím období.

 

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x