Commander bude dále růst pod křídly Seyfor (původně Solitea)

1. prosince 2022 | Novinky o firmě | Čas čtení: 5 min.

Na slovenském trhu působíme již od roku 2005 a za poslední roky jsme rozšířili své aktivity i na území Česka. Z malé firmy s vizí jsme se vypracovali na slovenského lídra v segmentu monitorovacích řešení pro firemní zákazníky. Z původních 3 zakládajících členů jsme se rozrostli na velký tým, který tvoří již více než 100 odborníků a nadšenců pro monitorovací řešení. Vypracovat se na lídra ve své oblasti se nám podařilo poctivou prací a neustálými inovacemi. Nebylo by to možné bez kvalitního produktu a efektivních služeb, které přinášejí zákazníkům skutečný užitek.

Naším cílem je i nadále posilovat pozici na trhu a neustále růst. Snažíme se rozvíjet naše konkurenční výhody – vlastní systém, specifické know-how a zároveň budovat silná partnerství, která nás pohánějí vpřed.

Od 1. prosince 2022 se Commander Services s.r.o. stává součástí velkého IT holdingu Seyfor (donedávna známého jako Solitea), který patří mezi velké mezinárodní dodavatele podnikových softwarů v regionu střední a východní Evropy. V sedmi zemích zaměstnává přes 1600 zaměstnanců a celosvětově obsluhuje zákazníky ve 38 zemích. Za poslední roky uskutečnila společnost Seyfor významné akvizice IT společností v evropském regionu, čímž si dlouhodobě posiluje svoji pozici významného evropského dodavatele informačních technologií pro firmy a státní správu. Vizí je automatizovat a zefektivňovat vnitřní procesy v podnicích. Commander vhodně rozšiřuje portfolio o službu týkající se správy firemních vozidel.

Agenda elektronické knihy jízd je typ služby, po které stále více sahají společnosti bez ohledu na svou velikost. Zároveň při současných vysokých cenách pohonných hmot věříme, že řešení, které jednoduchým způsobem sníží náklady na PHM, bude na trhu ještě atraktivnější. Službu monitoringu firemních vozidel jsme dosud klientům nenabízeli, koupě lídra na trhu v této oblasti je proto přirozeným vyústěním naší plánované expanze napříč segmenty,  říká Martin Cígler, spolumajitel a CEO společnosti Seyfor.

Rozvoj unikátních technologických řešení prioritně z dílny slovenských a českých podnikatelů je hlavním cílem slovenské private equity společnosti Sandberg Capital, která je většinovým vlastníkem společnosti Seyfor.

Společnost Commander Services jsme sledovali delší dobu. Kombinace dlouhodobých vynikajících obchodních výsledků spolu s kvalitním technologickým řešením a velmi talentovaným interním týmem byly hlavní důvody, proč jsme se rozhodli do společnosti zainvestovat. Věříme, že dokážeme akcelerovat její další růst a zároveň poskytnout zákazníkům společnosti Seyfor unikátní a komplexní řešení, hodnotí Michal Rybovič, partner Sandberg Capital.

Naše spojení přináší potenciál pro synergie s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníky. Máme společný cíl – šetřit čas a peníze živnostníkům, firmám a veřejným institucím. Vytváříme unikátní IT řešení, která jsou zaměřena na automatizaci a zefektivňování procesů. Díky našemu spojení budeme moci poskytovat komplexnější služby, čímž můžeme lépe uspokojovat potřeby zákazníků.

Další výhodou je jednodušší integrace našich systémů. Zpracovávaná data z monitorovacího systému mohou být exportována přímo do CRM či ERP systémů společnosti Seyfor, čímž se celý proces zjednoduší.

Změna vlastníků a velké změny obecně často vyvolávají mezi zaměstnanci či v managementech akvírovaných firem obavy. Náš manažerský tým a moji kolegové ve firmě se z čerstvé příslušnosti ke skupině Seyfor, pod křídly renomovaného investora Sandberg Capital, však doslova těší. Proč? Investiční záměry nových vlastníků se významně překrývají s dlouhodobou strategií Commander Services, kterou se nám daří naplňovat. Příslušnost ke skupině Seyfor a investiční možnosti Sandberg Capital jsou příslibem a potenciálem pro další akceleraci na této cestě. Vzájemná užší spolupráce nám otevírá dveře k novým firemním zákazníkům a naše služby vhodně doplňují produktové portfolio skupiny v oblasti podnikových informačních systémů o GPS monitoring a fleet management. Expanzi i mimo český a slovenský trh bychom rádi obohatili zkušenostmi a potenciálem, který nabízí úspěšné zahraniční působení našich nových majitelů, dodává Miroslav Bielčik, generální ředitel Commander Services.

Naše společnost bude i nadále fungovat samostatně, s vedením, které má důvěru nových vlastníků a chce poskytovat zákazníkům monitorovací řešení na špičkové úrovni. Spojení se Seyfor přinese benefity v podobě inovací a otevře nové možnosti pro růst v oblasti fleet managementu a užitečných IT řešení.

Vše se dočtete také v oficiální tiskové zprávě ZDE.

 

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x