Do roku 2021 vstupujeme s novým lídrem

7. prosince 2020 | Novinky o firmě | Čas čtení: 4 min.

Nový generálny riaditeľ Miroslav Bielčik

Rok 2020 byl pro mnohé společnosti výzvou, pro některá odvětví zlomem a pro jednotlivce zkouškou. Spolu s našimi klienty jsme se snažili zdolat nástrahy, které připravila pandemie a hledat řešení na úsporu, optimalizaci a zefektivňování procesů. Pro Commander Services to bylo také období hledání nového lídra, který by vedl celou společnost. K 1. prosinci se nám to podařilo a my vítáme na palubě nového generálního ředitele.

Slovak Telekom

Změně na pozici CEO předcházelo několik událostí. V únoru 2018 se Commander Services stal součástí evropské struktury skupiny Deutsche Telekom AG (DTAG) poté, co její 100% podíl úspěšně akvirovala slovenská IT firma PosAm (PosAm je členem skupiny DTAG již od roku 2010). Podpora a investice skupiny DTAG směřují i ​​do rozvoje sítě v oblasti IoT (Internet of things) a z tohoto důvodu společnost Commander a charakter jejích služeb zapadly do nastavené strategie. Za akvizicí osobně stál náš nový generální ředitel.

Po dlouhých letech fungování na čele s Michalem Vodičkou nastalo další období změn, pozice CEO se uvolnila a na čas zůstala neobsazená. Naši zastupující vedoucí se zhostili řízení firmy a bravurně ji vedly těžkým obdobím pandemie až k dnešním dnům. Nyní nastal čas na předání vedení. Na pozici generálního ředitele nastupuje Miroslav Bielčík – bývalý výkonný a finanční ředitel PosAm.

Z profesního hlediska přichází do vedení společnosti odborník a manažer s bohatými zkušenostmi. Dvanáct let působil v oblastech financí, účetnictví a controllingu na pozicích od brigádníka až po senior manažera v mateřské společnosti Slovak Telekom. Výrazně se angažoval v M&A projektech, restrukturalizacích a podobných významných programech. Od roku 2010 byl členem vedení společnosti PosAm. Zde působil jako výkonný a finanční ředitel, později začal působit i jako jednatel Commander Services.

Ve společnosti Commander Services jsem viděl velký potenciál již od prvopočátku. Charakter služeb zapadal do strategie PosAmu a pozitivní vývoj byl předzvěstí vzniku silného hráče v segmentu Fleet managementu / GPS monitoringu. Uvědomuji si odpovědnost, kterou mám v rukou a k nové pozici přistupuji s patřičným respektem, avšak se silnými ambicemi. Máme před sebou velký kus práce, moje vize jsou odvážné a cíle motivující, ale věřím, že stabilní pozice, kvalitní a angažovaný tým a odhodlání nás dovedou i k mezinárodnímu úspěchu.“ Miroslav Bielčik, generální ředitel společnosti Commander Services.

Generálny riaditeľ Miroslav Bielčik

 

Ve společnosti PosAm si náš nový generální ředitel vybudoval pověst lídra, který stál u strategických akvizicích, pomohl jí v pokroku a nastavování procesů.

Mirovi děkujeme za všechnu profesionální práci, kterou pro firmu za ta léta udělal. Jeho silnou stránkou je cit pro business a strategické myšlení. Vždy bral v rozhodování v úvahu všechny zákonitosti daného segmentu. Přejeme mu v Commanderu mnoho úspěchů a ať se mu daří minimálně tak dobře, jako u nás v PosAm.“ Marián Marek, generální ředitel PosAm.

Torta PosAm Commander

V Commanderu jsme všichni jedna velká rodina a táhneme za jeden provaz. Vítáme nového ředitele a těšíme se na výzvy, které posunou naši společnost o krok dál.

 

Značky:

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x