Konference a výstava Telematics CEEurope 2022

3. října 2022 | Novinky o firmě | Čas čtení: 4 min.

Konferencia Telematics 2022

Již několik let si úspěšně udržujeme pozici lídra v oblasti fleet managementu na slovenském trhu. Jsme inovátorem ve svém segmentu a naším cílem je přinášet zákazníkům nové produkty, které jim pomohou v dalším růstu. I proto je pro nás důležité mít přehled o novinkách a aktuálních trendech. Pomáhá nám v tom účast na renomovaných akcích, jakou je i konference spojená s výstavou Telematics CEEurope.

 

Dnešní doba, která je do velké míry stále ovlivněna pandemií a jejími následky, před nás postavila různé výzvy. Firmy čelí novým problémům, a proto je naším úkolem přinášet řešení, která reagují na jejich současné potřeby. Aktivně sledujeme celkový vývoj trhu a aktuální trendy, v čem hrají významnou roli mezinárodní konference.

 

Nedávno jsme měli možnost zúčastnit se jedné z nejprestižnějších konferencí v oblasti fleet managementu Telematics CEEurope conference & expo, která se konala v krásné slovinské Lublani. Již 10. ročník konference se nesl ve znamení tématu Telematika v roce 2022: Průmyslové výzvy a příležitosti. Od hlavního tématu se odvíjely jednotlivé přednášky a panelové diskuse, které byly zaměřeny na aktuální situaci v Evropě a také mapovaly příležitosti a výzvy, kterým čelí firmy působící v oblasti fleet managementu. Velká pozornost byla věnována i digitalizaci a inteligentním řešením, která se stávají při vytváření efektivních řešení klíčovými.

 

Konference jsme se zúčastnili na pozvání našeho dlouholetého partnera, společnosti Teltonika, která byla Zlatým partnerem celé akce. Teltonika je výrobcem špičkových zařízení a zároveň naším dodavatelem GPS jednotek. V roce 2022 dosáhla tato společnost významného milníku ve svém fungování. Vyrobila a distribuovala 1 000 000 jednotek určených ke sledování polohy vozidel pomocí GPS. Jsme hrdí, že jsme součástí tohoto úspěchu jako jeden ze strategických odběratelů zařízení.

 

 

Na konferenci nás reprezentoval náš generální ředitel Miroslav Bielčik, analytička IT systému Lenka Danková, senior technický specialista Radoslav Čajka a produktový manažer Andrej Kozelka. Kromě inspirace a hodnotných informací si naši kolegové z akce odnesli i zajímavé kontakty, které v budoucnosti zhodnotíme při realizaci projektů.

 

„Děkujeme za pozvání našemu partnerovi Teltonika a zároveň gratulujeme ke spoluúčasti na další úspěšné konferenci. Opět jsme měli možnost zúčastnit se skvělé akce, která spojuje odborníky v našem oboru. Zarezonovalo ve mně několik přednášek, které byly nabité hodnotnými informacemi. Potěšilo mě i příjemné setkání s obchodním ředitelem Teltoniky Karolisem Marmem a seznámení se zástupci našeho dalšího významného partnera CEDA Maps Radovanem Prokešem a Vojtěchem Honetschlägerem. Věřím, že se nám podaří účast na konferenci zúročit v podobě nových nápadů a partnerů“, dodává Miroslav Bielčik, generální ředitel společnosti Commander.

 

Pravidelná účast na konferencích je pouze jednou z možností, kterou nabízíme zaměstnancům v procesu rozvoje a vzdělávání. Vyškolení a motivovaní lidé přinášejí do firmy nové nápady, které se snažíme aplikovat v podobě různých inovací. Uvědomujeme si, že i díky nim se nám daří úspěšně růst, a proto si zaslouží naši pozornost a podporu.

 

Oficiální stránka ZDE

Celý průběh konference si můžete přečíst ZDE

 

 

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x