Profil společnosti:

Naše společnost se od svého vzniku v roce 2005 vypracovala na slovenského lídra v segmentu GPS monitoringu vozidel s podílem na trhu kolem 30 %. Poskytujeme komplexní řešení pro zákazníky, kteří díky našemu know-how, množství specifických znalostí, širokému portfoliu produktů, vlastnímu systému, kvalitnímu hardwaru, nepřetržité infolince a široké servisní a montážní síti profitují z množství užitečných služeb s vysokou přidanou hodnotou.

Vize společnosti

Chceme si udržet své vůdčí postavení na trhu, a to jak v technologické tak i inovativní rovině. I v následujících letech chceme propojovat náš systém s ostatními firemními, ekonomickými či logistickými systémy, abychom našim klientům pomohli maximálně snížit administrativní zátěž.

About Image

Jak jsme se vyvíjeli

Firemní hodnoty
Etické normy společnosti – 5P

Těchto 5P pro nás opravdu nejsou jen prázdné fráze, snažíme se být skutečně v maximální míře proklientští. Pokud máte někdy pocit, že tomu tak není, budeme velmi rádi, když nám své výhrady napíšete na adresu info@commander.sk, abychom se mohli dále zlepšovat.
Spojení „nedá se“ neznáme a naši lidé se vždy snaží hledat takové řešení, které by mohlo klientovi vyřešit jeho problémy či usnadnit práci.

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x