Secure Commander

Revoluční a léty prověřená monitorovací služba, která našim zákazníkům poskytuje aktivní hlídání motorového vozidla bez zbytečných přídavných zařízení.

Na službu SECURE Commander se můžete vždy spolehnout díky těmto pilířům:

Moderní monitorovací čidla a nástroje
Služba obsahuje hned několik různých nástrojů pro snímání stavu vašeho vozidla: otřesové čidlo, snímač náklonu vozidla, snímač polohy vozidla a další prvky, které však s ohledem na zachování spolehlivosti služby nemůžeme zveřejnit.
Aktivní NEPŘETRŽITÝ monitoring
Také pro tento typ služby poskytujeme 24hodinový dohled – dispečink. Zařízení je nepřetržitě připojeno na náš systém a v případě aktivace následuje rychlý proces identifikace hrozby.
Proces rozpoznání hrozby
Pokud systém vyhodnotí, že došlo k otevření vozidla nebo jiné manipulaci s ním, vyšle v průběhu 20 sekund první alarm do centrály. Během následujících 20 sekund naši dispečeři identifikují, zda se u vozidla nachází jeho majitel, nebo jiná, neoprávněná osoba. Pokud osobu neidentifikují jako majitele a vozidlo je uvedeno do pohybu, postupují podle připraveného scénáře – přímý kontakt klienta, kontaktování příslušného orgánu státní správy a spolupráce při zadržení vozidla.

Služba SECURE Commander pracuje na základě služby Vision network a funguje po celé Evropě. V této chvíli patří mezi naše zákazníky více než 250 firem či jednotlivců.

Cena za kompletní hardwarové zabezpečení činí 13,999 Kč bez DPH. Zahrnuje i montáž, licenci a aktivaci zařízení.

Se službou je spojen i měsíční servisní poplatek 458 Kč bez DPH. Zahrnuje správu serverů, hardwaru a softwaru.

Chcete vědět, zda byste ve své firmě mohli něco ušetřit, ať už finance, nebo čas? Domluvte si nezávaznou schůzku s jedním z našich obchodníků.

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x