Zhodnotili jsme rok 2019. Nahlédněte do výroční zprávy

9. dubna 2020 | Novinky o firmě | Čas čtení: 4 min.

Minulý rok pro nás znamenal mnoho a považujeme ho za jeden z důležitých milníků fungování společnosti. Během dvanácti měsíců jsme vyformovali nové směřování společnosti, podnikli jsme nové aktivity a přijali i nestandardní výzvy, které jsme úspěšně zvládli.

Nové směřování společnosti

Oblast telematických služeb byla během fungování společnosti Commander vždy jejím hlavním pilířem. To se ani v roce 2019 nezměnilo. Nechceme být už pouze poskytovatelem služeb, chceme se stát inovátorem a silným lídrem na trhu v monitorování vozidel. Z tohoto důvodu jsme vkládali mnoho energie do hledání nových řešení, zlepšování péče o klienta a vytvoření komplexního balíčku služeb, který plně pokryje potřeby našich klientů.

S velkým důrazem jsme v roce 2019 pracovali i v oblasti informační bezpečnosti, která se pro nás stala jedním ze strategických bodů. Absolvovali jsme interní bezpečnostní audit pod záštitou Deutsche Telekom (do skupiny Deutsche Telekom patří Commander Services s.r.o. od roku 2018). V rámci auditu byl prověřen existující stav, proběhla kontrola kvality a efektivity přijatých opatření a jejich soulad s legislativními požadavky. Integrovali jsme i metodiku ISMS a ITIL, díky které se zlepšily obchodní procesy, kvalita služeb a proces hledání inovací.

Deutsche Telekom

 

Rekordní výsledky

Rok 2019 byl pro Commander přelomový i z pohledu čísel. I přes stále silnější konkurenční  tlak, snižování poplatků za monitorování vozidel a meziročnímu nárůstu mzdových nákladů, tržby dosáhly až 11% nárůst oproti předchozímu roku.

Z obchodního hlediska považujeme předchozí rok za nejúspěšnější v celé historii společnosti. Nainstalovali jsme téměř 9 600 nových palubních jednotek pro monitorování vozidel a blížíme se k celkovému číslu 40 000.

Plánovaná expanze

Rozširovať pole pôsobnosti za hranice Slovenskej republiky sme začali už v roku 2018. Minulý rok sa nám podarilo otvoriť našu prvú zahraničnú pobočku v Prahe a spustiť českú stránku www.commander.cz V súčasnosti je našim českým klientom k dispozícii celý tím obchodníkov a štandardne aj podpora na non-stop linke. V dohľadnej dobe pribudne k pražskej pobočke aj tím v meste Brno.

Celou výroční zprávu i s účetní závěrkou a vyjádřením auditorské společnosti PwC Slovakia, naleznete v následujícím odkazu: Výroční zpráva 2019

Děkujeme našim zaměstnancům, obchodním partnerům a v neposlední řadě klientům, že byli s námi během roku 2019 a pomohli nám v dosažení úspěchů.

Rok 2020 bude pro všechny velkou výzvou a věříme, že se nám podaří mimořádnou situaci zvládnout. Do dnešního dne jsme přijali opatření na ochranu zdraví zaměstnanců i klientů, přesměrovali svou pozornost na nově vzniklé okolnosti a pracujeme hlavně z domu. Stále jsme tu pro vás a můžete se na nás kdykoliv obrátit prostřednictvím telefonu, emailu nebo přímo na naší non-stop lince.

Stále jsme tu pro vás i na telefonech, emailech a na naší hotline lince. Ta funguje pro naše zákazníky nepřetržitě, v kteroukoli hodinu a bez omezení +420 270 000 999.

Váš Commander tým

 

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x