Systém Commander Control Car v novém. První etapa redesignu.

20. dubna 2020 | Systém CCC | Čas čtení: 4 min.

Rok 2020 měl být rokem inovací a technického pokroku a i navzdory nepředvídané situace se tohoto cíle nevzdáváme. Neustále tvrdě pracujeme a jedním ze splněných cílů, který vám chceme představit, je první etapa redesignu systému CCC.


Důležitá informace:
Po přihlášení do systému prosím refreshujte cache paměť – stiskem kláves CTRL + F5, aby se Vám všechny údaje korektně stažených do nového redesignu.


Systém CCC a jeho rozhraní jsou dobře známé především našim klientům. Zde se ukládají, třídí a kompletují všechny shromážděné údaje z namontovaných GPS jednotek. V minulém roce jsme nainstalovali více než 9 600 nových monitorovacích jednotek a momentálně je pod naší správou už skoro 40 000 vozů. Tato čísla vám alespoň trochu přiblíží množství dat, které musí systém zpracovat a v přehledné formě je zprostředkovat uživateli. Právě z tohoto důvodu je nezbytná neustálá úprava a zapracovávání inovací.

Stará vs. nová verze

Hlavní a pro uživatele nejviditelnější změnou, je vizuální stránka systému. V designu a barevnosti přišlo k přerodu, jehož cílem bylo sjednocení. Systém přebral grafické prvky naší nové internetové stránky.

Současně došlo k reorganizaci a lepšímu uspořádání funkcí systému, které klient vnímá přes grafické ikony a klikatelné okna. Tyto úpravy dodaly systému přehlednost, zlepšily orientaci uživatele a jeho pocit pohodlí při používání.

Důležitým aspektem redesignu je, že nová vizuální stránka pomůže klientům v zrychlení jejich práce a připraví je na druhou – finální etapu.

Inovace pro systém Good driving

Good driving je jednou z doplňkových služeb monitorování vozidel. Díky ní má klient přesné informace o jízdním stylu svých řidičů, se kterými umí dále pracovat (více si přečtěte v článku na našem blogu). Systém Good driving prošel největší změnou. Upravený byl způsob výpočtu a hodnocení řidičů, který je nyní přesnější. Navíc uživatel vidí známkování řidičů za daný den / týden / měsíc v reálném čase. Neocenitelnou výhodou je i zobrazení stylu jízdy a její průběh v grafech.

 

Finální verze V3

Nový design, který jsme vám představili a úspěšně ho již používají všichni naši zákazníci, je jen přestupním krokem. Ve vývoji je momentálně rozhraní, které bude ještě modernější, intuitivnější a bude obsahovat mnoho inovativních prvků. Velký důraz je kladen na splnění podmínek skupiny Deutsche Telekom, jejímž jsme členem.

Společnost Commander Services s.r.o. je jednou z nejsilnějších firem v odvětví monitoringu vozidel a v minulém roce se nám podařilo naskočit na vlnu inovací. Neustále pracujeme na vývoji nového systému CCC, který bude plně odrážet trendy nebo je dokonce předčí. Jsme si plně vědomi, že každá změna s sebou přináší i rizika. Z tohoto důvodu jsme volili cestu dvoustupňového redesignu. Pro naše zákazníky připravíme i návody na usnadnění procesu přechodu a zorganizujeme bezplatné školení.“ Andrej Kozelka – secure project manager.

 

Přihlaste se do systému a podívejte se na novou verzi > PŘIHLÁSIT SE DO SYSTÉMU

Věříme, že každá změna a inovace je posunem v před. Pokud by jste měli jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat naše obchodníky nebo využijte naši non-stop linku +420 270 000 999.

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x