Nová mapa a jednodušší práce se systémem CCC (videonávod)

30. září 2021 | Systém CCC | Čas čtení: 3 min.

Videonávody

Monitoring vozidel a nové technologie vyžadují naši pozornost. Abychom klientům poskytli ty nejlepší služby, dbáme i na intuitivnost a pohodlnou práci se systémem Commander Control Car. Do systému a mobilní aplikace jsme přidali nové funkce, které usnadní a zefektivní správu vozidel. Viz dva krátké video návody, které vás naučí, jak nové funkce používat.

Videomanuál část 1 – Novinky v systému CCC

Do systému CCC jsme zapracovali změněnou mapu s novými funkcionalitami. Novinkou je vlastní navigátor s výběrem vozidel, které chcete mít na mapě zobrazeny. Díky němu víte pracovat i se skupinami vozidel. Určitě oceníte i nový plánovač jízd, který nabízí možnost nastavit si více průjezdních bodů, navigujících vozidlo do cíle, a vybrat si například nejefektivnější cestu.

Pro klienty s větším počtem monitorovaných vozidel bude užitečná funkce, která zohledňuje polohu vozidel podle regionu. Po jednoduchém úkonu se vám zobrazí všechny SPZ a vy můžete dále pracovat s údaji o vozidlech.

Novinkou je i dynamické zobrazení jízdy – vidíte jen vozidla v provozu, nebo funkce související s jednodušším využíváním bezpečnostních waypointů.

Viz náš videonávod níže a zjistěte více.

Videomanuál část 2 – Novinky v aplikaci Commander APP

Hlavním cílem mobilní aplikace Commander APP je poskytovat uživatelům snadnou cestu k údajům o vozidlech. A to kdekoliv a kdykoliv prostřednictvím mobilního telefonu.

Novinkou v aplikaci Commander APP je možnost nastavení údajů, které chcete vidět v náhledu pro vozidlo, a vyhledávání waypointů, na které máte oprávnění. Jednoduše získáte možnost navigace do vybraného bezpečného území – do nastaveného waypointu.

Další novinkou je zobrazení skupiny vozidel. Aplikace vám nabízí navolit si skupinu podle toho, jaké vozy vás zajímají, a pouze tyto vybraná auta zobrazí na mapě.

Viz videonávod níže a naučte se využívat nové funkce.

Videonávod pro operační systém Android

 

Videonávod pro operační systém iOS

 

O naší aplikaci se můžete dozvědět více také na našem blogu, například v článku: Jak ještě rychleji zkrotit vozový park či knihu jízd? Použijte svůj mobil. Pokud se chcete naučit používat aplikaci rychleji a získat přehled o její funkcionalitách, připravili jsme pro vás základní videonávody.

V případě, že máte otázky týkající se fungování systému a novinek, neváhejte nás kontaktovat. Pro naše klienty pravidelně organizujeme i bezplatné školení pro různé úrovně uživatelů systému. Věnujeme se praktickému používání systému, radíme s jeho nastavením a vždy si najdeme prostor i na vaše otázky.

 

KONTAKT

Chcete řešit monitoring vozidel
i ve vaší firmě?

Kontaktujte našeho obchodníka

x